Penzión Podzámok, Podzámková 28, 053 04 Spišské Podhradie

English Hungarian Polish Slovak

O nás

Penzión PODZÁMOK Spišské Podhradie začal písať svoju históriu v auguste 1997. Po prvých skúsenostiach z ubytovávania v súkromí  sme  začali  fungovať  s 10 izbami. Vtedajšia črtajúca sa potreba pokryť nedostatok ubytovacích kapacít v mestečku Spišské Podhradie nás priviedla k myšlienke rozšírenia kapacít. V priebehu ďalších dvoch rokov sme kapacitu rozšírili na možnosť ubytovania celého autobusu. Výhodou bola aj skutočnosť, že sme po zrekonštruovaní kuchynských priestorov začali poskytovať ubytovaným hosťom raňajky, polpenziu, prípadne celú penziu. Novo zrekonštruovaná kuchyňa následne začala fungovať naplno a v reštauračných priestoroch sme ponúkali pre záujemcov blízkeho, ale aj širšieho okolia , závodné stravovanie, rodinné oslavy, svadby.  Neustálou  propagáciou a následne aj potrebou  rozširovania služieb sme upravili aj priestory na parkovanie, trávnaté plochy na oddych, jazierko na relaxáciu a vonkajší bazén na osvieženie.

         Náš penzión poskytuje ubytovanie v izbách s vlastnou kúpeľňou komplet, izbách so spoločnou socialkou 

         Stravovanie ponúkame ubytovaným hosťom podľa individuálnych potrieb a vopred dojednaných podmienok v priestoroch reštaurácie, jedálne, gazdovskej izby a zimnej záhrady. V záhradných priestoroch a letnej terase ponúkame ubytovaným hosťom možnosť grilovania a opekania na otvorenom ohni.

         V letných mesiacoch môžu naši hostia využiť letný vonkajší bazén. Parkovanie áut, motocyklov a bicyklov je zabezpečené v uzatvorenom oplotenom objekte penziónu .  Umiestnenie penziónu ponúka aj možnosť rôznych fakultatívnych výletov a turistiky do okolia s bohatou históriou, kultúrou a prírodnou faunou a flólou.

         V spoločenských priestoroch ponúkame možnosť poriadania rôznych spoločenských , obchodných , organizačných či rodinných akcií formou seminárov, školení, recepcií a rôznych dovolenkových aktivít.  Celý objekt penziónu je svojou kapacitou a usporiadaním vhodný aj na poriadanie školských výletov, letných táborov, remeselných aktivít a škôl v prírode. V neposlednom rade aj na poriadanie romantických svadieb pod Spišským hradom, poriadanie firemných posedení , záhradných slávností, promócií, posedení z príležitosti krstín, prvého svätého prijímania, birmoviek, rodinných osláv a karov.

Málo mrakov

20.02°C

Spišské Podhradie

Málo mrakov
Vlhkosť: 95%
Vietor: SSW pri 1.5 M/S

INFORMÁCIE

Príchod: 14:00 - Odchod: 10:00

Reštaurácia, Bar, Raňajky, Obedy, Večere

Free! WiFi vo všetkých izbách

Parkovanie v areáli zdarma